Elektromaks

ÇEVRE GÜVENLİK SİSTEMLERİ


ÇİT GÜVENLİĞİ SİSTEM ÖZELLİKLERİ
 

Çit Güvenlik sistemi dış mekânlarda oluşabilecek hat ihlallerine karşı geniş bir çevre koruma sistemidir. Çit Güvenlik sistemi genelde metal çitlerde, elektrik ile korunan çitlerde ve duvarlarda uygulanabilir. Sistem 3 metre aralıklarla dizilmiş sensörlerin bölge işlemci ünitesine bağlanmasıyla oluşur. Çevre bariyer sisteminde oluşabilecek izinsiz girişler, darbeler, tırmanmalar veya kesme girişimleri Çit Güvenlik tarafından tespit edilir. Bölge işlemci ünitesine bağlı her bir sensör’ün durumu elektronik olarak izlenip analiz edilebilir.
Sistem sensörler üzerindeki değişiklikleri diğer sensörler üzerindeki etkilerle kıyaslar ve böylece alarm doğruluğunu arttırır. Alarm eşiği sayesinde rüzgâr ya da başka çevresel etkilerden oluşan titreşimlerin yanlış alarm üretmesi engellenir. Tipik bir kurulum; iki parça halinde 50 adet sensörün bölge işlemci ünitesine bağlanmasıyla oluşur.
Çalışma Isısı -40 derece  ve +70 derece arasındadır.
 
Tüm bölge işlemci ünitelerin Dual COMM vasıtasıyla kablolu veya kablosuz olarak merkezi kontrol yazılımına bağlanmasıyla tek bir merkezden sistem yönetilir.
 
Çit ve Duvar Montajlı Sistem
 
- Sensör - hareketsiz parçalardan oluşur
- 3 m Alarm Tespit Alanı
- V-Alert Sensörler – elektronik devre kartı epoksi muhafaza içindedir
   ( -her sensör benzersiz bir ID’ye sahiptir)
- 2 Bölge İşlemci Unite
- Microprocessor kontrollü sistem çevre koşullarının değişikliğine duyarlıdır
- İzinsiz girişler, tırmanmalar veya çit kesme girişimi alarm sinyali üreterek izlenebilir
- Gelişmiş emniyet
- Duvar üzerinde oluşacak sarsıntıların tespiti 

  • Sizi En İyi Elektromaks Korur

    Yüksek kalite, uygun fiyat ve üst düzey hizmet anlayışını tüm çalışma sisteminde uygulamayı ilke edinen firmamız, ülke çapında geniş bir dağıtım ağına sahip olmakla beraber, proje uygulamalarında ise sektörün en önemli çözüm ortaklarındandır.
  • Sevdiğiniz Tüm Değerleri ELEKTROMAKS ile Koruyun

    Değerlerimiz, felsefemiz ve prensiplerimiz yaptığımız işlere her zaman etki etti. Kaliteye verdiğimiz önem, ayrıntılardaki dikkatimiz, müşterilerimize olan sorumluluğumuz, elektronik güvenlik sistemleri konusunda tercih edilen firma olmamızın etkenlerindendir.