Elektromaks

KURUMSAL YÖNETİM MESAJI


Değerli Çözüm Ortağımız,

21. Kuruluş senesi içinde bulunduğumuz bu günlerde sizlerle beraber çalışmanın ve de yeni ürün kataloğumuzu çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Tek amacımız olan siz değerli çözüm ortaklarımızın büyümesi, bizim de sizlerle beraber güçlenmemizi sağlayacaktır.

Sizlere Güvenlik Sektöründeki gelişmeleri ve değişen teknolojileri en hızlı bir şekilde tanıtmak arzusundayız. Ekonomide yaşanan sıkıntılardan dolayı bazı firmaların ucuz mallara yönelmesini kaygıyla izlemekte ve bunun asla bir çözüm olmadığını size bildirmek isteriz.

Bizim her zaman belirttiğimiz gibi;

DÜNYADA HİÇ BİR FİRMA HİÇ BİR ÜRÜNÜ DAHA KALİTESİZ YAPMADAN DAHA UCUZA SATAMAZ. BİR MALIN SADECE FİYATINA BAKMAK BAZI HİLELERİ PEŞİNEN KABUL ETMEKTİR.

Montajını ve satışını yaptığınız bütün ürünlere garanti verdiğinizi unutmayın. Kalitesiz ürünlere verdiğiniz teknik destek ve zamanın boşa gittiğini de asla unutmayınız. Bu kalitesiz ürünler size çok daha pahalıya mal olmakta ve siz bunu ucuza satmaktasınız.

Hepimizin amacı tek olmalıdır; müşterilerimizin taleplerini en kaliteli ürünlerle sağlamak onlara ve de kendimize satıştan sonra sorun yaşatmamak. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlar, onların dostlarından yeni müşteriler edinir, sizler ve bizler her zaman var oluruz. Piyasadaki haksız rekabetten ancak kaliteli hizmet ve ürün sağlarsak kurtulabiliriz.

Bazı firmalar sürekli büyüdükleri halde bazı firmalar yok olmakta veya ayakta kalma savaşı vermektedirler. Kaliteli ürün, kaliteli personel ve teknik destek varsa daima başarırsınız. Tabii ki bunun da sebebi kâr etmenizdir. Kâr olmazsa bunların hiç birini müşterilerinize sağlayamazsınız. Kâr olmazsa ticarette olmaz. Bunu asla unutmayınız. O zaman sizlerde piyasadaki yüzlerce sıradan firmalardan biri olursunuz.

Güvenlik sektöründe olduğunuzu asla unutmayınız. Müşterileriniz size canı ve malını korumanız için para vermekteler. Firmanızın güvenlik sektöründeki ender firmalardan biri olduğunu ve sizin bu yüzden diğerlerinden farklı olduğunuzu müşterilerinize anlatınız. Kendinizi iyi bir şekilde tanıtınız ve neden sizinle çalışmak zorunda olduklarını izah ediniz.

Çünkü sizler farklısınız. Sizler sıradan bir firma değilsiniz. Çünkü sizler sadece bugün değil daima var olacaksınız.

Sizi diğerlerinden ayıran özelliğiniz budur...
  • Sizi En İyi Elektromaks Korur

    Yüksek kalite, uygun fiyat ve üst düzey hizmet anlayışını tüm çalışma sisteminde uygulamayı ilke edinen firmamız, ülke çapında geniş bir dağıtım ağına sahip olmakla beraber, proje uygulamalarında ise sektörün en önemli çözüm ortaklarındandır.
  • Sevdiğiniz Tüm Değerleri ELEKTROMAKS ile Koruyun

    Değerlerimiz, felsefemiz ve prensiplerimiz yaptığımız işlere her zaman etki etti. Kaliteye verdiğimiz önem, ayrıntılardaki dikkatimiz, müşterilerimize olan sorumluluğumuz, elektronik güvenlik sistemleri konusunda tercih edilen firma olmamızın etkenlerindendir.